Система інтернет-банкінгу «Дельта Банку» myDELTA

Система інтернет-банкінгу «Дельта Банку» myDELTA

490

Інтернет- банкінг — це досить швидка доставка будь-яких банківських послуг в те місце, де є інтернет. Клієнти установи мають можливість скористатися різноманітними послугами онлайн в будь- який час доби. Зараз за допомогою цієї послуги можливо не тільки поповнити свій рахунок телефону, чи оплатити комунальні послуги, але й переказати кошти, відкрити депозит, погасити кредит і тому подібне. «Дельта Банк» наприклад, підвищив відсоток річної ставки при відкритті депозиту онлайн, також немає комісії при погашенні кредиту. MyDELTA дає можливість своїм клієнтам цілодобово керувати коштами на рахунку. Також користуючись даною послугою можна стежити за потоком своїх заощаджень.

 

Найбільш популярними операціями інтернет- банкінгу «Дельта Банку» в серпні місяці цього року вважаються перекази коштів, оплата послуг і рахунків, а також оплата мобільного зв’язку. Зважаючи на надані дані, користування споживачами інтернет- банкінгом постійно зростає.  

 

«Дельта Банк» (власник Микола Лагун) у вересні 2014 року оновив свій платіжний функціонал і також доповнив його таким сервісом, як » Дельта платежі». Користуючись котрим можливо здійснювати будь- які платежі в інтернеті на загальну суму не більше ніж три тисячі гривень, а якщо платежі на основі договору, тоді комісія буде нульова, незалежно від суми. Подібна система економії має істотний вплив на зростання кількості здійснюваних операцій через послугу MyDELTA.

 

Марина Квашніна, яка є заступником голови з розвитку бізнесу самої ради директорів «Дельта Банку» зауважує, що інтернет банкінг- це майбутнє банківської системи, він сприяє поліпшенню умов використання коштів клієнтів. В Україні «Дельта Банк» займає передове місце серед фінансових установ, які використовують інноваційні технології. В свою чергу інтернет- банкінг має позитивний вплив на стратегічні цілі банківських установ, також він значно полегшив використання коштів клієнтською базою.

 

Основною перевагою інтернет- банкінгу для фінансової установи є не що інше, ніж задоволеність даною послугою клієнтів. Вирішальним фактором у цьому питанні вважається широкий функціонал можливостей. «Дельта Банк» надає своїм клієнтам дуже зручну і заощадливу послугу інтернет- банкінгу, MyDELTA, яка дозволяє більш вільно і безпечно розпоряджатися своїми коштами, дозволить максимально підвищити комфорт користування своїми активами.

 


вы можете оставить комментарий ниже

оставить комментарий

Все права защищены! Копирование материалов Блога без согласия автора запрещено!
Наш адрес: г. Москва, ул. Сущевский Вал, дом 43, офис 95. Контакты