Послуги хостинг-провайдера та реєстратора доменних імен.

Послуги хостинг-провайдера та реєстратора доменних імен.

i

Компанія “Український хостинг” (uh.ua та ukrdomen.com.ua) діє на теренах українського кіберпростору з 2003 року. Уже протягом 10 років команда UH.ua сумлінно виконує свою роботу, слідкує за усіма змінами та оновленнями, та робить все для забезпечення максимальної якості та надійності своїх послуг.

“Український хостинг” пропонує Вам свої послуги як хостинг провайдер та реєстратор доменних імен.

На серверах uh.ua Ви зможете розмістити будь-який свій проект, адже до вашої уваги пропонуються найрізноманітніші умови та найвища якість. Віртуальний хостинг, виділений VPS-хостинг, колокейшн та оренда серверів – це все Ви можете замовити в компанії “Українській хостинг”. У Вас сайт розроблений на РНР? Ласкаво просимо на Unix платформу! Ваш сайт використовує технологію ASP/ASP.NET? Що ж, тоді на нього чекає платформа Windows. І, звісно, не обділені увагоюі сайти, розроблені на базі CMS. uh.ua збезпечує підтримку усіх найпопулярніших CMS, зокрема Joomla, WordPress, Drupal, 1С-Битрикс, Mambo, phpBB, phpNuke, osCommerce та DotNetNuke. Ваш проект досить вимогливий до ресурсів? У такому випадку Вам підійде VPS- та VDS-хостинг, який забезпечить надійну та стабільну роботу будь-якого по складності проекту.

В основі інфраструктури хостинг провайдера uh.ua– надтонкі сервери SuperMicro та Intel на базі двох 4-ядерних процесорів Intel Xeon із форм-фактором 1U і 2U. Самі сервери розміщені у одному із найкращих дата-центрів України – Утел.

Особливу увагу варто приділити вибору доменного імені. З однієї сторони доменне ім’я повинно бути максимально чітким, простим для запам’ятовування та лаконічним, а з іншого боку – достатньо гарним та оригінальним, щоб виділитись серед сотень інших, а ще ж і доменну зону потрібно правильно підібрати. Компанія “Український хостинг” являється офіційним реєстратором верхнього рівня і пропонує Вам реєстрацію та обслуговування доменних імен в усіх українських, а також в основних міжнародних домених зонах. Саме тому, UH.ua може надати Вам величезний вибір доменних імен, швидко та надійно зареєструвати обраний Вами домен та забезпечити надійне його обслуговування.

Доволі важливим питанням є розкрутка сайту. Як зробити так, щоб саме ваш сайт мав найбльше переглядів? Що потрібно для того, щоб саме Ваш сайт піднявся у топові позиції пошукових систем та закріпився там надовго? Із цим завданням Ви також можете звернутись до команди uh.ua, і результат не заставить чекати на себе.

“Український хостинг” — оптимальне рішення для вашого сайту, адже тут можна отримати повну підтримку вашого проекту – від хостингу до просування. При замовленні декількох послуг, на Вас чекають знижки та подарунки.


вы можете оставить комментарий ниже

оставить комментарий

Все права защищены! Копирование материалов Блога без согласия автора запрещено!
Наш адрес: г. Москва, ул. Сущевский Вал, дом 43, офис 95. Контакты