Оренда та дослідження земельних ділянок

Оренда та дослідження земельних ділянок

З давніх давен земля була не тільки можливістю безпосереднього здобуття продуктів, але і джерелом фінансових доходів. Оренда землі — один з найприбутковіших сфер бізнесу. Землю здають в оренду як в містах так і селах.
Особливості договору земельної ділянки
З кожним роком в країні зростає кількість ділянок, що передані в тимчасове користування. На даний момент статистика підтверджує близько 80 % орендованої землі. При оформленні договору на землекористування необхідно прописувати всі нюанси. Тільки тоді обидві сторони будуть мати вигоду.
Оренда землі повинна відбуватися згідно установлених законів. Перш ніж піти на такий крок, власнику ділянки,в першу чергу, необхідно перевірити, кому він віддає майно. Краще всього укладати довгострокові договори, які передбачають використання угіддя від 5-10 років. Таким чином родючість ґрунту тільки підвищиться.
Що стосується оплати за користування землею, то згідно законодавства України вона має бути не менше 3% від установленої грошової оцінки. Укладений договір повинен бути чітко прописаним. Всі пункти мають відповідати нормі і підтверджувати згоду обох сторін. Особливо це стосується методу оплати.
Також потрібно в документі зафіксувати індексацію валюти. Таким чином земледавець може перестрахуватися в разі різкого росту інфляції. Після обговорених умов, договір необхідно зареєструвати. В разі порушення пунктів документу, це дасть змогу відстоювати на законних підставах свої права.
Згідно законодавства України штрафні санкції можуть сягати до 120 % річної опублікованої ставки НБУ.
Дослідження орендованої землі
Земельний бізнес стає все популярнішим. Тому перш ніж взяти в оренду землю необхідно знати безліч особливостей, щоб не потрапити в «неприємну» ситуацію. Якщо в подальшому ви хочете отримувати високий прибуток з ділянки, то необхідно провести маркетинг територій. Для цього існують спеціальні відділи менеджменту.
Дослідження території дасть змогу зрозуміти наскільки вигідна та чи інша ділянка.
Маркетинг вивчить:
розвиток місцевості в найближчі роки;
місцезнаходження;
зручність транспортної розв’язки;
форма земельної ділянки ;
наявність на ній дерев, кущів;
родючість земель. 6. заохочення жителів ближніх місцевостей;
наявність комунікацій.
Правильно поставлені задачі значно підвищать прогнози в отриманні прибутку. Необхідно серйозно підійти до питання оренди землі, як зі сторони земледавця так і користувача. Тільки після того як будуть відповіді на всі пункти договору оренди, можна оформляти документ.


вы можете оставить комментарий ниже

оставить комментарий

Все права защищены! Копирование материалов Блога без согласия автора запрещено!
Наш адрес: г. Москва, ул. Сущевский Вал, дом 43, офис 95. Контакты