Бізнес-ідея: організація авто мийки.

Бізнес-ідея: організація авто мийки.

автомойка

За твердженнями фахівців, автомийка — бізнес досить прибутковий. Його рентабельність сягає сорока відсотків, а найдорожче обладнання окупається протягом двох-трьох років залежно від кількості клієнтів. Як показує статистика, практично половина з усього числа автолюбителів воліє дбати про чистоту своїх транспортних засобів, звертаючись до послуг автомийок.

Тому бізнес ідея вкласти фінанси в цей вид бізнесу цілком розумна і при грамотному підході здатна принести пристойний дохід.

У чому ж полягає цей самий грамотний підхід?

Перш ніж приступити до організації будь-якого справи, рекомендується скласти докладний бізнес-план з розрахунком майбутніх витрат, передбачуваних доходів, рентабельності та окупності майбутнього підприємства. Що стосується безпосередньо автомийки, в даному випадку рентабельність і окупність багато в чому залежать від місцезнаходження об’єкта. Краще всього вибрати ділянку, розташовану неподалік від автомагістралі — тоді можна розраховувати на достатньо велику кількість клієнтів.

Підбираючи будівлю для автомийки, важливо не помилитися з площею. Не слід забувати, що крім залу для обслуговування машин знадобляться приміщення для зберігання витратних матеріалів, обладнання водоочисних споруд та інших деталей, необхідних для нормального функціонування підприємства.

В залежності від типу проектування розрізняють автомийки трьох категорій: мийки самообслуговування, портальні і тунельні.

Перші з них обладнані розпилювачем і щіткою, підключеними до центрального компресора. Власник машини сам вибирає потрібний йому тип обслуговування: безпосередньо мийку, ополіскування або нанесення воску.

Сервіс в портальній мийці повністю автоматизований. Автомобіль в’їжджає в спеціальний відсік, після чого мийний процес з початку і до кінця відбувається автоматично.

Сеанс тунельної мийки відбувається так: машина заїжджає в довгий тунель і, рухаючись по спеціальному конвеєру, піддається всім стандартним процедурам.
І на закінчення ще про один важливий момент, супутньому почину будь-якого бізнесу — правильної організації реклами. Обладнавши автомийку, не слід забувати про велику і яскраву вивіску, яка сприятиме залученню клієнтів.

Це може бути як чоловічої, так і жіночий бізнес. Як Ви помітили вже, нічого там складного немає.


вы можете оставить комментарий ниже

оставить комментарий

Все права защищены! Копирование материалов Блога без согласия автора запрещено!
Наш адрес: г. Москва, ул. Сущевский Вал, дом 43, офис 95. Контакты