1С-Бітрікс — найбільш популярна комерційна система управління вмістом.

1С-Бітрікс — найбільш популярна комерційна система управління вмістом.

i

На сьогодняшній день 1С-Бітрікс являється найбільш популярною комерційною системою управління вмістом. Можливо те, що дана система не є безкоштовною, для когось і недолік, проте 1С-Бітрікс виграє завдяки наданню своїм користувачам технічної підтримки, чого не зустрінеш в безкоштовних CMS.

Адже якщо ви використовуєте open source CMS, то інформацію з налаштувань сайту на базі певної CMS, встановлення та вихід оновлених модулів тощо слід шукати в мережі інтернет самостійно на офіційних сайтах розробників систем або ж на спеціалізованих сайтах спільнот користувачів CMS.

Дана CMS орієнтована на корпоративні сайти, інформаційні та довідкові портали, соціальні мережі, інтернет-магазини, сайти ЗМІ, також вона підходить для створення інших видів веб-ресурсів.

Система 1С-Бітрікс максимально налаштована на роботи з оптимізації сайтів. Завдяки спеціальному модулю SEO-оптимізації, інтегрованому в усі редакції системи 1С-Бітрікс, роботи з просування та подальший розвиток ваших проектів на базі цієї CMS будуть ефективними з мінімальною кількістю рутинних операцій.

Окрім виходу регулярних оновлень CMS 1С-Бітрікс, до ваших послуг декілька демонстраційних версій типових шаблонів дизайну в різноманітних кольорових гамах, за допомогою них ви маєте змогу оцінити функціональність модулів системи, а також більше дев’яти тисяч шаблонів дизайну, що зібрані в каталозі та доступні для замовлення користувачами. Зауважте — продукт не обмежує вашу фантазію вибором стандартних шаблонів, звичайно, що ви можете розробити свій унікальний дизайн, але в тому і полягає «родзинка» та широка популярність CMS, що після її встановлення ви матимете готовий «скелет» сайту, куди можна відразу «вбивати» текст та обирати дизайни із стандартного набору без витрачання додаткових зусиль, часу та коштів на роботу веб-майстра, програміста та веб-дизайнера.

Важливо пам’ятати, що продуктивність будь-якого інтернет-проекту залежить від комплексу заходів та сукупності складових, серед яких надійний та коректно налаштований хостинг, платформа, на якій розроблено сайт і безпосередньо сама якість розробки. Усі ці фактори взаємопов’язані та важливі, від них залежить стабільна та плідна робота вашого ресурсу.

Аби забезпечити саме таку роботу ваших сайтів, знадобиться надійний виділений сервер або віртуальний виділений сервер VPS. Хостинг від провайдера з десятирічним досвідом UH.UA якнайкраще підходить для сайтів на базі CMS, задовільняє всім необхідним системним вимогам для зберігання даних сайту на базах даних MySQL, Oracle, MS SQL. Bitrix (1С-Бітрікс), а дана CMS може бути встановлена на будь-який тариф VPS-хостингу або на виділений сервер з операційною системою Windows / Linux (Unix).


вы можете оставить комментарий ниже

оставить комментарий

Все права защищены! Копирование материалов Блога без согласия автора запрещено!
Наш адрес: г. Москва, ул. Сущевский Вал, дом 43, офис 95. Контакты